wijn

26 artikelen
sorteer op:
26 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
7.5 Dreambird sauvignon blanc 0.75L - 17370120 - HEMA

Dreambird sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l

La Cuvéé wijntap rosé 3L

14.29
€4.76/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l
8 Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L - 17370024 - HEMA

Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
8.5 Touraine sauvignon blanc 0.75L - 17370403 - HEMA

Touraine sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan
8- Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L - 17390050 - HEMA

Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
Copa Sabia Brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.59
200ml - €22.95/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l

La Cuvéé wijntap wit 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
8.5 Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L - 17360099 - HEMA

Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l

Castell Rothari corvina veronese 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l

Darling Cellars alcoholvrije mousserende sauvignon blanc 75cl

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
8.5 luna argenta appassite bianco - 0.75 L - 17372465 - HEMA

luna argenta appassite bianco - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l

Bretz grauburgunder 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
vegan
8- G7 sauvignon blanc 0.75L - 17371106 - HEMA

G7 sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Wild Shore sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
8- Primaverina Nero d'Avola 0.75L - 17360090 - HEMA

Primaverina Nero d'Avola 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

Ventoz branco vinho verde 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l

Carmes de Rieussec Sauternes 0.375L

niet online, bekijk winkelvoorraad
16.99
€45.31/l