wijn

12 artikelen
sorteer op:
12 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l

La Cuvéé wijntap rosé 3L

14.29
€4.76/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan
Copa Sabia Brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.59
200ml - €22.95/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

La Cuvéé wijntap wit 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
8.5 Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L - 17360099 - HEMA

Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l

Bretz grauburgunder 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
8- Primaverina Nero d'Avola 0.75L - 17360090 - HEMA

Primaverina Nero d'Avola 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

Ventoz branco vinho verde 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l
8.5 Foncalieu piquepoul rosé 0.75L - 17380021 - HEMA

Foncalieu piquepoul rosé 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l