wijn

21 artikelen
sorteer op:
21 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame chardonnay 0.75L - 17371400 - HEMA

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l

Cave de Turckheim pinot blanc alsace wijn 0.75L

per 6 stuks bestelbaar online nog 4 stuks op voorraad
8.99
750ml - €11.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
8 G7 chardonnay 0.75L - 17370022 - HEMA

G7 chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
vegan
8 G7 reserva chardonnay - 0,75 L - 17371176 - HEMA

G7 reserva chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
8.5 Bourgogne chardonnay - 0,75 L - 17370430 - HEMA

Bourgogne chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn chardonnay macabeo 0.75L - 17375010 - HEMA

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
8.5 luna argenta appassite bianco - 0.75 L - 17372465 - HEMA

luna argenta appassite bianco - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l

Chicken Run chardonnay 375ml

per 6 stuks bestelbaar
4.69
€12.51/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Coteau Bourguignon chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
750ml - €14.92/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
sale
Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L - 17378003 - HEMA

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l