wijn

17 artikelen
sorteer op:
17 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L - 17380095 - HEMA

Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
7.5 Brezos del Valle Rosado 0.75L - 17380161 - HEMA

Brezos del Valle Rosado 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
7 Dreambird pinot noir 0.75L - 17360117 - HEMA

Dreambird pinot noir 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
vegan
8 Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L - 17360120 - HEMA

Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
sale
Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L - 17378003 - HEMA

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l