wijn

8 artikelen
sorteer op:
8 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
8 Copa Sabia cava brut rosé 0.75L - 17390712 - HEMA

Copa Sabia cava brut rosé 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L - 17378526 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
€10.25/l

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
Copa Sabia cava Brut rosé 0.75L - 17397409 - HEMA

Copa Sabia cava Brut rosé 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
10.59
€141.20/l
sale
Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L - 17378003 - HEMA

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l