wijn

15 artikelen
sorteer op:
15 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L - 17380095 - HEMA

Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
7.5 Brezos del Valle Rosado 0.75L - 17380161 - HEMA

Brezos del Valle Rosado 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L - 17390160 - HEMA

Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L - 17360120 - HEMA

Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

Corte Viola prosecco frizzante 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l
vegan
Quinta da Valeira Ruby port 0.5L - 17332050 - HEMA

Quinta da Valeira Ruby port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l
vegan
Quinta da Valeira Tawny port 0.5L - 17332051 - HEMA

Quinta da Valeira Tawny port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
sale
Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L - 17378003 - HEMA

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l