wijn

7 artikelen
sorteer op:
7 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
Quinta da Valeira Ruby port 0.5L - 17332050 - HEMA

Quinta da Valeira Ruby port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l
vegan
Quinta da Valeira Tawny port 0.5L - 17332051 - HEMA

Quinta da Valeira Tawny port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
sale
Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L - 17378003 - HEMA

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l