wijn

101 artikelen
sorteer op:
101 artikelen
filters
filter en sorteer
vegan
7.5 Dreambird pinot grigio 0.75L - 17370119 - HEMA

Dreambird pinot grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
8+ Appassimento 0.75L - 17360070 - HEMA

Appassimento 0.75L

7.99
€10.65/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame viognier 0.75L - 17371401 - HEMA

Reve D'une Dame viognier 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2e halve prijs
8 Reve D'une Dame merlot 0.75L - 17361400 - HEMA

Reve D'une Dame merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

lavendette alpes de haute provence - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan
7.5 Dreambird sauvignon blanc 0.75L - 17370120 - HEMA

Dreambird sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l
9 Les Animals fourmi rouge 0.750L - 17360700 - HEMA

Les Animals fourmi rouge 0.750L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
8.5 Touraine sauvignon blanc 0.75L - 17370403 - HEMA

Touraine sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
8.5 niche petit verdot merlot - 0,75 L - 17360733 - HEMA

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame chardonnay 0.75L - 17371400 - HEMA

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
sale
cava Valentijn 0.2L - 17380011 - HEMA

cava Valentijn 0.2L

per 4 stuks bestelbaar
4.99 4.–
€20.–/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman garnacha biologisch 0.75L - 17360060 - HEMA

Neleman garnacha biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
8 Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L - 17370955 - HEMA

Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.29
750ml - €11.05/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L - 17380095 - HEMA

Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l

La Cuvéé wijntap rosé 3L

14.29
€4.76/l

NOA sparkling tea japanse jasmijnthee 750ml

per 6 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l