wijn

101 artikelen
sorteer op:
101 artikelen
filters
filter en sorteer
vegan
7.5 Dreambird pinot grigio 0.75L - 17370119 - HEMA

Dreambird pinot grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame chardonnay 0.75L - 17371400 - HEMA

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
2e halve prijs
8 Reve D'une Dame merlot 0.75L - 17361400 - HEMA

Reve D'une Dame merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
7.5 Dreambird sauvignon blanc 0.75L - 17370120 - HEMA

Dreambird sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L - 17390160 - HEMA

Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
8.5 luna argenta negroamaro primitivo appassite - 0,75 L - 17360165 - HEMA

luna argenta negroamaro primitivo appassite - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
9- Les Animals ours blanc 0.75L - 17350700 - HEMA

Les Animals ours blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame viognier 0.75L - 17371401 - HEMA

Reve D'une Dame viognier 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
9 Les Animals fourmi rouge 0.750L - 17360700 - HEMA

Les Animals fourmi rouge 0.750L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
9- mas coustan - 0,75 L - 17360522 - HEMA

mas coustan - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
8 Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L - 17370024 - HEMA

Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
9 Domäne Krems Riesling 0.75L - 17377583 - HEMA

Domäne Krems Riesling 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
8.5 Touraine sauvignon blanc 0.75L - 17370403 - HEMA

Touraine sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l

Les Animals rosé 1.5L

per 3 stuks bestelbaar
16.29
€10.86/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
8- G7 cabernet sauvignon 0.75L - 17361102 - HEMA

G7 cabernet sauvignon 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
8.5 Joao Pires moscatel 0.75L - 17370002 - HEMA

Joao Pires moscatel 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l