wijn

23 artikelen
sorteer op:
23 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman garnacha biologisch 0.75L - 17360060 - HEMA

Neleman garnacha biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

La Cuvéé wijntap rosé 3L

14.29
€4.76/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L - 17380095 - HEMA

Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
7.5 Brezos del Valle Rosado 0.75L - 17380161 - HEMA

Brezos del Valle Rosado 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan
Copa Sabia Brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.59
200ml - €22.95/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

La Cuvéé wijntap wit 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
vegan
8 Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L - 17360120 - HEMA

Castillo Logroño Tempranillo Rioja 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Bretz grauburgunder 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
8- Primaverina Nero d'Avola 0.75L - 17360090 - HEMA

Primaverina Nero d'Avola 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l
vegan
huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L - 17375001 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l

Ventoz branco vinho verde 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l
sale
Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L - 17378003 - HEMA

Masquenada verdejo sauvignon blanc bio 1.5L

niet online, bekijk winkelvoorraad
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l
8.5 Foncalieu piquepoul rosé 0.75L - 17380021 - HEMA

Foncalieu piquepoul rosé 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l